Be optimistic! Everyday , every second :)
Klikni na hrníček → http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/6.gif

June 2010

YEAH! HOLIDAYS ARE HERE! lET'S GO TO THE PARTY!!

30. june 2010 at 15:25 | Lucik526
AHOOJKI VŠEM, CO UŽ ZA SEBOU MAJÍ VYSVĚDČENÍ A ÚSPĚŠNĚ POKOROČILI DO DALŠÍHO ROČNÍKU :) JÁ UŽ MÁM SI CE PRÁZDNINY OD 24.6., ALE TO JEŠTĚ VŠICHNI BYLI VE ŠKOLE, TAKŽE JSEM TO BRALA JAKO TAKOVÉ "ŠKOLNÍ VOLNO" 
DNESKA JSEM SI RÁNO (VSTÁVALA JSEM V 5:15) ZAJELA DO ŠKOLY PRO VÝPIS :) JELA JSEM I S KYTKOU, KTERÁ PŘI CESTĚ TROŠKU ZVADLA :D ALE NEVADÍ ;)
PO VYZVEDNUTÍ VÝPISU JSEM JELA ZPĚT DOMŮ A HURÁ NA ZÁKLADKU, KDE UŽ BYLA JITKA A MARŤA :) TAK JSME SI POKECALY S NAŠÍ BÝVALOU SKVĚLOU TŘÍDNÍ :) FAJNÁ JE POŘÁD :P 
PAK JSEM SI S JITKOU ZAŠLA NA ZMRZKU A PAK JSME ŠLY NA CHVÍLI KE MĚ, KDE JSME POKECALY A POTOM JSME JELY PRO VÝZO DO DRAMU :) TAM JSME BYLY ASI 2 HODINY, KECALY JSME S UČITELKOU ATD... :) 
PAK JSME JELY DOMŮ A JÁ SE ŠLA DODÍVAT NA FILM A CO KDYŽ JE TO PRAVDA?
NÁDHERNÝ FILM, DOPORUČUJU :)
NO TEĎ V PÁTEK(NEBO V SOBOTU? NEVIM :D) ODJÍŽDÍM SE SVOU MAMKOU, SÉGROU A TAŤKOU DO TATER ASI NA 5 DNÍ... NO DOUFÁM, ŽE SE MI TAM BUDE LÍBIT A BUDE HEZKÉ POČASÍ ;)
POTOM SE JEDU ODREAGOVAT K MOŘI DO BULHARSKA, KDE SE MOOOC TĚŠÍM, PROTOŽE V BULHARSKU JSEM JEŠTĚ NEBYLA A JSEM ZVĚDAVÁ, JAKÉ TO TAM BUDE. KLAUDIE (MOJE KÁMOŠKA ZE ZÁKLADKY) MI ŘÍKALA, ŽE TAM MAJÍ SKVĚLÉ PALAČINKY, TAK JSEM SI SLÍBILA, ŽE SI JEDNU DÁM :D PROTOŽE JÁ MILUJU PALAČINKY :P ♥ MŇAM :)

NO NIC :) UŽ TENHLE ČLÁNEK UKONČÍM :P MĚJTE SE FÁJN A UŽIJTE SI PRÁZDKY VE VELKÉM STYLU ♥ :P :) 

VAŠE LUCY DEPP ♥

Hello holidays!!

29. june 2010 at 19:36 | Lucik526
Ahojky všem, co tu jste :) 

Jak se těšíte na zítřek? výzo, začátek prázdnin... no já se přiznám, že mám prázdniny od minulého čtvrtku, kdy mi skončila praxe.. jen zítra si jedu pro výpis a v září výzo... No za ty dny, co jsem tu nebyla, se stalo hodně věcí ... ale je to už minulost ;) Vidím, že jsem na tom dost mizerně s přidáváním článků... za tento měsíc je jich pouze 7 :( 
a za minulý taky pouze 7 ... chjo, kde jsou ty časy, kdy jsem tu za den přidala klidně i 10 článků :D Pokusím se to dohnat 1.7.2010 :)
Zatím čůůste a užijte si prázdniny ve velkém STYLU :P

Mandy Moore- Only hope

29. june 2010 at 19:31 ..ZATANCUJ SI..
Dost smutná písnička... ale i tak pěkná...

Ta holka, co k ní život není hodný...

29. june 2010 at 19:28

Spěchám temnou ulicí.Nevím,kde jdu a kde jsem.Je mi to jedno.Přes slzy nic nevidím.Najednou narážím do něčeho trvdého.Pouliční lampa.Chytnu se za bolavé čelo,kde nejpíše bude obrovská boule.Pociťuju,že mám žízeň,ale nemám nic k pití.Je to už několik dní,možná týdnů,co jsem utekla z děcáku.Nedalo se to tam vydržet.Ti malí haranti pořád řvali,že chcou mámu a tátu.Nikdy jsem se tam pořádně nevyspala.U snídaně se mi klížily oči a v jednom kuse jsem zívala.Mohla jsem spát i odpoledne,ale to taky nešlo,protože všichni měli volno a to děcka zase venku pištěli nadšením a smáli se.Myslím,že mě neměly rády ani ty vychovatelky.Vím to,protože sjem je jednou slyšela,jak říkají:,,Ta nová holka je pěkně rozmazlená.Ona si snad neuvědomuje,že ji ti rodiče dali proto,protože od ní chtěli mít klid".Ostatní vychovatelky samozřejmě souhlasily.Oči se mi zaplnily slzami.Prý rozmazlená.Měli jsme sotva na chleba.možná je to divné,ale já nikdy neviděla televizi nebo počítač.Do školy jsem samozřejmě chodila,ale tam počítače neměli.Když mi rodiče oznámili,že mě musí dát do děcáku,asi si představíte,jaký to byl šok.Mezi děcka jsem nezapadla.Dívaly se na mě nedůvěřivě.Jednou jsem se rozhodla,že uteču.Už jsem to tam nemohla vydržet.Když všichni spali.tak jsem si vzala svůj batoh,který nosím do školy a vysypala jsem z něj všechny učebnice.Pak jsem si tam sbalila nějaké oblečení a hygienu a oknem jsem proklouzla ven.
Teď,když tady chodím sama a bez cíle,lituju,že jsem vůbec utekla.Nemám za kým jít.Rodiče by mě určitě poslali zpátky do děcáku a tam já nechci.,,Hej,ty tam!Nemáš oheň?Rád bych si zapálil"podívala jsem se na toho člověka,co mě volal.Byl to kluk a mohlo mu být kolem 15 nebo 16 let.,,Ne nemám!Já totiž nekouřím"odseknu.,,Takže slušňačka jo?Hele nebudu tě vyzvídat,proč jseš tady a sama.Ale nemusíš být na mě tak hnusná!"usměje se.,,Já jsem David!"představí se.,,Lenka".Podívám se na něj ještě jednou.Je docela hezký.Kaštanově hnědé vlasy má trochu mastné a hodně dlouhé.David se postaví a zamíří ke mě.,,Hele,Lenko,já teď přebývám v tomhle sklepě"ukáže rukou,který sklep myslí.,,Pokud chceš,tak tam můžeš bejt taky.Nemusíš se bát,že ti něco udělám.Já malý holky nechávám na pokoji jasný?".Přikývnu. David mě zavedl do sklepa, kde už bylo asi 6 lidí. Všichni byli zfeotvaní a někteří z nich i opilí. Jedna holka mi podávala lahev vodky. Nevzala jsem si ji. David mě zavedl do kouta a tam si vedle mě sedl. Povídali jsme si asi hodinu. Pořád jsme se smáli. Měli jsme toho tolik společného. Neušlo mi, že se David posunul blíže ke mě. Otočila jsem k němu hlavu. Naše rty byly jen pár centimentrů od sebe. David mě vzal jemně za ruku, pak mě objal kolem pasu a políbil mě. Byl to ten nejkrásnější okamžik v mém životě.
Jenže pak se to zvrtlo. David mě začal osahávat a mě to nebylo moc příjemné. Odtrhla jsem se od něj.
,,Tohle ne"
,,Proč ne?" zajímal se. Jeho oči zvláštně zářily.
,,Nejsem na tohle připravená" zamumlala jsem a trochu zrudla.
,,Nechci se s tebou hned vyspat" řekl šeptem a začal mě ještě vášnivěji líbat.
Cítila jsem v břiše milion motýlků. No a co, že ho znám pár minut nebo hodin. Stejně je můj život celý v háji. 
Usínám až k ránu, celá zamilovaná a se skvělým pocitem. Ale když se po několik hodinách probouzím, nikdo tam není. Kromě dvou policistů, kteří si mě všimli.

Pokračování...


Shakira- Waka waka ( This time for Africa) ♥

24. june 2010 at 21:27 | Lucik526 |  ..ZATANCUJ SI..
Miluju tuhle písničku ♥ Shakira je nej!! 

Novej dess a novej začátek :)

24. june 2010 at 21:24 | Lucik526
WoW! tak to se mi stalo poprvé, co mi někdo doopravdy nastavil dess... takže tisíceré díky Monyys :)
Fakt se mi ten dess moc líbí a myslím, že na léto se i docela hodí :) Tak to bychom měli k novému vzhledu :P
Jinak už je konec toho, že tu nechodím :) Od teď se to změní ! A to slibuju!! Sice mám tenhle blog něco jako deníček, ale baví mě to vela moc :P 
Dneska jsem měla poslední den mé praxe v pekárně, kde jsem poctivě dřela 6 hodin od 14:00 do 20:00 a nečekaně jsem dostala od vedoucího 1000 Kč :P :P :P Takže mám vydělané peníze :) poprvé v mém životě :P:P
Ou yeáh !
Takže moje nálada se zlepšíla o 1000% :) 
Mno tak to je asi tak vše :) zatím čusek :P :-*


Už jen 2 dny praxe a pak čééést :P :D

22. june 2010 at 8:41 | Lucik526
Aloha!! :D Jak se vede?? Já jsem si dneska schválně nastavila budík na 8:00 , abych tam mohla něco napsat ... Důvodem mé nepřítomnosti tady na blogu je praxe, kterou mám od 13:50 do 20:00 , a když přijedu domů, tak jediné na co myslím, je spánek :) 
Takže se omlouvám, že už tu skoro nic nepřidávám, ale večer už nemám náladu chodit na pc :( Ale od pátku se vše změnííí :P Protože ve čtvrtek mi končí praxe a začínají mi prázdniny :) 
Takže už jen lačéés... jinak abyste si nemysleli, že na praxi vytírám... já tam dělám vánočky, šátečky, růžičky, housky na hambáče, presuju těsto na housky, krájím chleba, balím záviny apod..

Jinak o prázdninách MOŽNÁ jedu s mamkou a se ségrou do Bulharska... letecky... bojim, bojim :P
Noo ještě to není jisté, ale doufám, že to vyjde :)
Zatím čééést :)

:P Co ještě nevíte...

13. june 2010 at 8:59
1. Jméno: Lucie
2. Přezdívky: Lucy Depp, Snílek