Be optimistic! Everyday , every second :)
Klikni na hrníček → http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/6.gif

April 2011

MAJÁLES!!

27. april 2011 at 15:39 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Předem se omlouvám za chyby, ale tento článek je psaný narychlo takže sorry :DD

Po roce se opět pořádá Majáles na Slezkoostravském hradu!!! A já tam samozřejmě nesmím chybět, protože jsem tam byla i minule a zážitky fantastické,. takže hurá na hrad!! Tento se rok se na hrad platí vstup (70Kč v předprodeji, namístě už 90) , takže jsem si včera zajela pro lístky a koupila jsem i segře a jejímu kámošovi, takže bych měla dostat 70kč od toho frajera :DD
Jinak nachystaná už jsem, udělala jsem si vlny :D, vzala jsem si triko s dinosaurem, rifle a beru si růžové boty a novou tašku, takže I am readdy !!

Nic děcka já už valím, tak snad se sejdem na hradě!! ♥

Velikonoce!

25. april 2011 at 12:19 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Čágo lidi! jak si užíváte Velikonoce?? Já nijak... kdyby nebyly v televizi pohádky, asi bych ani nevěděla, že nějaké Velikonoce jsou. My je teda moc neslavíme a stejně k nám nikdo nechodí, takže jedno plus to má, že si můžu sníst ty sladkosti.. mňam :P
Dneska jsem si pospala jen do dvanácti, pak mě vzbudili naši :// Taťka odjel někam na kole a mamka musela do práce. Ségra je u babičky, tak si užívám tichý byt..
A co vy děláte o Velikonocích? :)

Ježiš... co to je?? :/

25. april 2011 at 0:33 | Lucy Depp ♥
Jop, tak tuhle větu jsem dneska slyšela a četla často... narážky na moje nové boty.. fájn, nelíbí se vám? Tak si ty vaše debilní připomínky nechte pro sebe a mě nechte laskavě žít ;) děkuji... nepochopím, jak někdo může kritizovat to, co se druhému líbí.. ,,Ježíš to je strašný.. nekoupila bych si to" tak si to nekupuj.. co takovému člověku taky říct?? ,,možná se tomu zasměješ, až nebudeš v pubertě" a co když ne? Co když se mi takové věci budou líbit i po pubertě? :P
Každý má mít svůj styl, já ho chci mít, tak proč mě někteří omezují? starejte se o sebe..
,,Tyhle boty si zítra k babičce neber..jestli si je vezmeš, tak s tebou nejdu" No tak si nechoď.. to mám nosit jen to, co mi ostatní nadiktujete? Si připadám jak nějaká loutka.. udělej to, neber si tohle, vem si radši to.. a co když vám řeknu NE! tak mi řeknete, že sem trapná a divná... no a? Nechci být "stejná" .. každý se snaží být takový, aby nevyčuhoval z davu! Já chci být jiná! nelíbí se vám to? Tak se na mě nedívejte a neprobírejte mě.. taky vás nechávám žít.. tak se do mě pořád nenvážejte :)))
Děkuji !

První jarní bouřka %))

25. april 2011 at 0:13 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Čauki zlatíčka!! Jak se máte? Je 00:09, začínaj Velikonoce... hurá!! ... jak je oslavíte?? Já nijak :D budu doma, asi ztvrdnu u filmu, protože v úterý nejdu do školy, jdu na kontrolu s kotníkem..
Včera byla první jarní bouřka.. celkem dost to u nás hřmělo a nějak mi to nevadilo a i v tom nečase jsem vyrazila ven se dvěma kámoškama ze školy .. šly jsme nejdřív vyvenčit pejska od kamarádčiného bráchy a pak jsme šli do hospody, kde jsem si dala horkou čokoládu. Potom jsme si zašly na cheesburgera a pak jsme bezcílně chodili Ostravou :D
Zajely jsme do Kauflandu, kde jsme si koupily jídlo a pivo.. jely jsme na Výstaviště a šly jsme si sednout na trh, kde jsme pokecaly a pouštěly jsme staré hitovky..
Takže parádní den.. :)
Co vy jste dělali? :)

Brý dopoledne!

24. april 2011 at 11:05 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..

Brý dopoledne blogaři!! Jak se máte? Já jsem před chvílí vstala, takže jsem trošku nevyspalá. Jinak zatím jsem sama doma, byla jsem i přes noc, takže si užívám volný kvartýr.. Spát jsem šla až kolem půlnoci, kdy už se mi fakt zavíraly oči.
Jinak včera jsem byla na nákupech, o tom jsem psala v předchozím článku :) Takže na fotce, kterou můžete vidět na levé straně jsou moje nové botky z New Yorkeru (cena 129 Kč) !! Lidi, říkejte si co chcete, ale pro mě jsou ty boty luxusní a úžasné :)
No tak já se valím najíst. Majte sa! :-*

Růžová a dinosaurus

23. april 2011 at 23:11 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Dneska jsem byla při penězích takže jsem vyrazila do Futura na nákupy s účelem, že si koupím nějaké tričko a boty.. jako první jsem šla s Klaudi do Gatu, kde jsem si chtěla koupit boty, ale neměli mou velikost, takže jsem si tam koupila takové růžové tričko s dinosaurem a nápisem CARNIVORE (masožravec..) pak jsme šly do Kiku, kde mě zaujala menší lampa, kde se dá svíčka a dole se zapne spínač a mělo by to svítit různými barvami. Bohužel nemám baterky LR6 AA 1,5 V, takže mi zatím lampička nefunguje..
Potom jsme šly do New Yorkeru, kde měli takové velké růžové boty jen za 130 Kč, takže jsem si je hned koupila :))) Chtěla jsem si koupit ještě takovou tašku barevnou, ale měli poslední za 400 Kč, takže kvůli ceně jsem si ji nekoupila. Ještě sjedu do Shopping parku, jestli tam nebudou mít větší výběr a levnější :)

Tak já se s vámi zatím loučím ♥ Have a nice night !! :)

Love Peace Happines

22. april 2011 at 23:33 | Lucy Depp ♥ |  ..FASHION..


My photo. Don't copy!!!

Donuts ♥

22. april 2011 at 23:32 | Lucy Depp ♥ |  ..NA TÉMA..


My photo.. Don't copy!!!

Jako v Červenci...

22. april 2011 at 23:06 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
A je to tu!! teploty se pomalu šplhají k 25°C a venku už je jako v Červenci.. jen je škoda, že já jsem si toho sluníčka tento týden moc neužila kvůli praxe, ale snad už bude takhle hezky pořááád .. dneska jsem měla poslední praxi, takže jsem ráda, že už mi ta dřina a to dojíždění skončilo.. dostala jsem od pana vedoucího peníze, takže zítra jdu směr Futurum s Klaudí a chci si koupit nové oblečení.
Tento víkend mám docela nabitý. Zítra nákupy, neděle venek a to ještě nevím, jestli v neděli nepojedu na akci do Darkoviček a pak spát u Sáry. No ještě uvidím, co a jak :)
Dneska jsem si udělala menší radost a koupila jsem si takový zelený lak za 30Kč v Tescu. Takže to už je můj 6 lak.. nebo pátý? teď nevím...

Na závěr→ LIDI UŽIJTE SI VELIKONOCE!!! :)

Klik- Klik- Klikačka!!

21. april 2011 at 11:28 | Lucy Depp ♥ |  ..NOVINKY..
Konečně je tu!!! :) Klikačka, kterou jsem si objednala, a na kterou jsem tak čekala... teda... řeknu vám, že tayhle dvě klikačky jsou naprosto úžasné... Chtěla jsem klikačku, jak jinak, než s Johnnym Deppem... ta holčí má úžasný talent na grafiku, takže jsem s nimi na 100% spokojená. A jak se líbí vám?? :)