Be optimistic! Everyday , every second :)
Klikni na hrníček → http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/6.gif

May 2011

Přednáška.

30. may 2011 at 7:13 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Je 7:07 hodin a já jedu dneska na přednášku do Ostravy na téma- HIV. V 7:25h. mi jede tramvaj, tak snad se tolik nezažeru do psaní článku, že zapomenu na čas :P. Dneska jsem si po dlouhé době pospala do 6:30 a zítra zas normálně vstávat v 5:15. To není fér..
Venku už je skvělých 24 stupňů, tak jsem vytáhla riflové kraťasy, které jsem dostala od Sáry, vzala jsem si bílé triko s kočkou, které mám na sobě asi potřetí za tu dobu, co ho mám a vezmu si páskované boty. Včera jsem od babičky dostala peníze, tak si dneska asi koupím něco v Mekáči, mňam :P, nebo si koupím UGO , mmm.. ♥
Ségra dneska dělá písemné maturity, tak jí držte pěsti se mnou, ať to zvládne :)))
No lidi, já zas valím, protože s takovým tempem nestihnu tramvaj.

Tak se mějte, jak chcete ♥ Lucy Depp ♥

V sukni do školy!

24. may 2011 at 6:09 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Achjo... nesnáším sukně! A dneska je den, kdy si ji musím vzít z toho důvodu, aby mi odřenina zaschla a aby byla i na vzduchu. (Zkoušela jsem si ráno sednout a čeho jsem docílila? Velké bolesti, takže mě zajímá, jak vydržím ve škole sedět 7.hodin..) Večer jsem tu sukni nemohla najít, takže jsem se připravovala na to, že řeknu mamce, že nejdu do školy, ale bohužel, sukně se našla.
Sice to bylo ráno trochu bolestivé, jak jsem si ji dávala, ale nakonec ji mám na sobě... Nikdy jsem se v sukni necítila pohodlně. Když už, tak kraťasy, tři čtvrťáky, kalhoty, ale NIKDY sukně ani šaty.
No každému je pohodlné něco jiného. Dneska to budu muset vydržet, jak ve škole, tak i v dramu. Ale vím, že v dramaťáku to nebude tak hrozné, protože tam je nás jen 6 a budu se soustředit jen na hraní mé role.
2.6 jedeme s dramaťákem do Kopřivnice na přehlídku, takže teď musíme máknout, protože to, co jsme předvedli v Akordu, byl děs. Hlavně ten závěr.
No nic já už musím valit na tramvaj, jinak mi to ujede. Tak báj ♥

Pizza a mamčiny věnečky..

24. may 2011 at 6:03 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Včera jsem si s mamkou udělala beauty den. Mamka dostala nápad, že by upekla věnečky a já souhlasila, protože už je jednou dělala a byly naprosto úžasné. Sice jsem si musela asi hodinu počkat, ale výsledek stál za to a já už teď mám do školy nachystáno 6 věnečků, které budou ve třídě do minuty pryč.
Večer jsme dostaly chuť na pizzu a protože má teď ségra po ústních maturitách týden volno, řekla nám, že jde do Oria a my na ni, jestli by nám nedonesla pizzu, že ji mamka dá peníze, ale nakonec řekla, že jde někam jinam, tak jsme si s mamkou musely poradit samy. Na internetu jsme sehnaly číslo na Chachara a objednaly jsme si pizzu č. 22. Hermelínová.
Kolem osmé hodiny večer nám ji přivezli, takže jsme s mamkou skončily u televize s horkou pizzou a šálkem čaje.
Byl to vážně super večer ve společnosti té nejlepší osoby :)) ♥

Jak se ulít ze školy

23. may 2011 at 8:49 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Ahoooooj blogeři!
Jak se máte při pondělku? Já celkem fajn, protože jsem se dneska fajně ulila ze školy :D . Ráno mi odřenina na noze
nezaschla, takže jsem dneska zůstala doma, aby mi to zaschlo.
Myslím, že ani ve škole moc lidem nechybím, protože mi před chvílí volala spolužačka, že nikdo nedorazil. Takhle se totiž v dnešní době ulejvá :D
Na zlepšení nálady jsem si uvařila čaj, stahuju si Sám doma 1 a přitom koukám na Kouzelnou Školku. No a že mi je 17let?
Někdy je přece fajn, vrátit se do dětských let :)))

Nesnáším dezinfekci...

22. may 2011 at 22:33 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Dneska byl naprosto skvělý den. Vyrazila jsem s Klaudií, její sestrou a jejím taťkou na jejich zahradu. Plán byl takový- opalovat se, dívat se na film a projet se na bruslích. Slunce doslova pařilo, tak jsme ležely na trávě a myslím,že mi trochu chytly ruce, a obličej mám trochu červený. Ležely jsme asi hodinu, možná déle, a pak jsme se rozhodly jet na bruslích. Nestála jsem na nich už delší dobu, takže jsem chvilkama ztrácela balanc, ale nespadla jsem. Jenže! Když jsme jely z kopce, po takové cestě, kdy vám brni nohy tak, že je ani nejste schopni zvednout, jsem tušila, že spadnu.
Jela jsem šíleně rychle a nemohla jsem zabrzdit, a pak jsem sebou fajně švihla na zem. Podřela jsem si do krve pravou půlku mého zadku, a trochu i ruku.
Cestou zpátky jsem asi měla nízký tlak, ale dojela jsem s Klaudi až do chaty a tam jsem si odřené části umyla ledovou vodou a na hlavu jsem si dala ručník a potom mi Klaudi donesla jídlo, děkuji :)))
Po chvíli mi už bylo líp, tak jsme se s Klaudi šly dívat do chaty na film LOVE AND OTHER DRUGS. Myslím,že kdybych nespadla, byl by ten den naprosto úžasný, ale kvůli tomu, jak jsem nemohla najít tu správnou polohu, aby mě zadek nebolel, jsem byla trochu bez nálady.
Koupání už bylo o dost horší, protože jen co jsem si namočila trochu odřenou ruku, ozvala se štiplavá, odporná bolest.. mamka mi ještě odřeninu na zadku vydezinfikovala, ale to už jsem nevydržela..
Achjo. Proč zas já?! :(

SHRNUTÍ!

21. may 2011 at 18:19 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
SHRNUTÍ VČEREJŠKA A KOUSKU DNEŠKA:
- Včera jsem jela ze školy k Sáře a hned jsme šly na koně, které má její sousedka (Táňa a Jiskra). Koně jsme čistily, schovaly jsme seno a potom jsme vyjely na vyjížďku. Nejdřív jsem jela na Táni a potom jsem se střídala z Táni na Jiskru.
Pozn. Jiskra je poník a Táňa fríský kůň :))
- Ještě ten večer jsme jely se Sárou a jejím kámošem do Píště, kde byly hasičské závody, ale protože jsme byly unavené z koní, jely jsme asi za 45 minut domů
- Ráno jsme vstávaly v osm hodin, jely jsme na kole do Darkovic na vojenské přehlídky na bunkry. Bylo to fajn, až na to, jak tam vířil prach z tanků a z vrtulníku :/
-Z bunkrů jsme přijely kolem dvou a pak jsme šly skládat dřevo a potom jsme si šly oddechnout na zahradu.
- Sářina babička udělala vynikající palačinky, mňam!
-Ve čtyři jsme se šly podívat na hřiště, daly jsme si pití a o půl mě Sára šla doprovodit s jjeím pejskem Brixíkem na zastávku.
-Možná ještě půjdu ven s Klódi ♥♥

Tap watter (voda z kohoutku)

18. may 2011 at 16:59 | Lucy Depp ♥ |  ..(NE)DOPORUČUJU..

Water
Prý je voda z kohoutku zdravější než z PET lahve. Já teda ve škole piju z PET lahve, ale to asi každý :D ... ale když jsem doma, tak piju vodu jen z kohoutku, protože když si ji nechám odstát, je fajně vychlazená a při těch vedrech i dobře osvěží . Ségra si vždycky vezme flašku a nechá vodu pár minut odstát a pak ji má fajně ledovou, jako by vytáhlou z lednice a takhle studená ji vydrží i několik hodin, takže je to, podle mě, fakt skvělé. :)
Mám trochu problémy s pletí (hlavně s čelem, kde se mi udělala taková jak by krupička a neskutečně mě to štve, protože jsem nikdy takové čelo neměla a nevím, co s tím) :(

Sportovní týden...

18. may 2011 at 16:53 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Zdravím všechny ! Jak se máte? Já v pohodě, protože venku už je krásně, takže to mi vždycky zvedne náladu, ve škole se už moc neučí a zítra jedu se třídou do Brna na přednášku o sýrech. Sice to bude nuda, ale snad bude jízda vlakem zábavnější.
Dneska jsme se dozvěděli, že na sportovní týden, který měl být v pondělí až do pátku, jsme nemuseli dávat těch 700kč, protože se dneska celý týden zrušil, kvůli třídě 2.A, kde nezaplatila polovina třídy, takže je to fajně na nic a příští týden škola se suplama...
Ale když na to nemyslím, že sportovní týden není, tak nejsem ani tak moc naštvaná. Nejvíce mě štve to, že prostě jsme mohli jít do Poruby na bazén 3HODINY ZA 50KČ NA OSOBU!
Takže asi nic no... mám jen jednu otázku: NA JAKOU ŠKOLU JSEM TO LEZLA???The best...

17. may 2011 at 9:55 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Včera jsem měla představení s mou partou z dramu. Měli jsme zkoušku v 15:45, takže jsem ze školy jela po páté hodiny, a tak jsem se vyhnula dalším třem hodinám. Nejdřív jsem jela domů, dala jsem si trochu polívky a pak jsem se šla chystat. Kolem půl třetí ke mě přišla Jitka a pak jsme šly na zastávku a na bus.
Zkoušku jsme nestihly celou, takže jsme konec vůbec nestihly. Šly jsme proto ven aspoň si to zkusit. O půl sedmé už jsme začaly. Na podporu mi přišla nejlepší kamarádka Katka, její přítel, nejlepší kamarádka Klaudie a její sestra s taťkou a nechyběla ani moje mamka.
Byla jsem nervozní, protože jsem měla začínat tím, že vystoupím z publika, takže jsem se Kachny držela za ruku a z druhé strany mě držela za ruku Klaudi, tak jsem aspoň měla pocit jistoty. Celé představení mi bilo srdce a bála jsem se, že mi vypadne text.
Konec, který měl být vážný, se zvrtl v komedii, takže se nám trochu nevydařil , ale snaha byla a já děkuju všem, kteří mě přišli podpořit a hlavně děkuju Klaudi a Kachně, že mi dodávaly odvahu.
Později tu přidám fotky, protože jsem teď na počítači ve škole a facebook nám zablokovali.
PS: MÁME 4 HODINY SUPLY, KVŮLI MATURITÁM, TAK NECHÁPU, NA CO JSEM TU DNESKA LEZLA. :D

Nervičky

15. may 2011 at 20:58 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Jsem to ale šikovná! Nejdříve čekáme s mamkou, až se nám načte seriál a pak když je načtený mi mamka řekne: ,,nedá se ten obraz nějak zmenšit, aby titulky byly více vidět?" a ja:,,hlavně na nic neklikej" dup klikne a video zmizí, takže čekáme další půl hodinu.. pak zas kliknu blbě já, tk opět čekáme :D
tak trochu nervy noo :D