Be optimistic! Everyday , every second :)
Klikni na hrníček → http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/6.gif

November 2011

Ďábel ve zkumavce.

30. november 2011 at 16:31 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Tumblr_lvgms6i3uz1qgl14po1_500_large

Fajn, fajn! Tak jsem se o pár dní sekla, no :D Nikdy jsem nebyla dobrá na matiku, takže i mi bylo divné, že by Vánoce byly už za dva týdny :D . Nepoučitelná blogerka! :D

Jinak ahoj, zdravím vás s překvapivě super náladou i po osmi hodinách strávených ve škole.. Dneska jsem proseděla i prostála 6hodin v laboratoři. Dělali jsme nějaké pokusy, připravovali jsme roztoky a pak jsem zkusila udělat Ďábla ve zkumavce :D . Dost to teda prskalo.
Zítra mám, naštěstí, 6hodin, takže doma budu ve dvě, pojím a jdu do dramu. V páteki už budu péct to cukroví, což teda bude opět zážitek za milion :D
Dneska mě ještě čeká naučit se ajinu a těsto a pak se nejspíš podívám na nějaký film. Možná na Roommate... psala o tom Kachna na blogu a dost mě to zaujalo, tak jako ukázky :PP

V pátek se půjdu asi podívat na nějaké dárky, protože není možné, abych neměla ještě ani jeden dárek :D. Tak já se jdu učit a vy se zatím mějte :))

God, send me a men!

29. november 2011 at 21:39 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Tumblr_lvfv33kwxj1r6dqq3o1_500_large
Zdravím :-*
Na začátek bych se chtěla omluvit, že píšu článek až teď, ale před chvílí jsem si dotiskla papíry (doufám, že všechny!) a roztřídila jsem si je do složek.. takže jsem ráda, že už to mám za sebou :D
Dneska jsem si odpoledne dala dvacet, v mém případě 2 hodiny spánku, který jsem potřebovala. Pustila jsem si film a do půl hodiny se mi už zavíraly oči. Probudila jsem se v sedm večer a hned jsem se šla umýt. Mamka mi pak ohřála jídlo a taky mi koupila rukavice na zimu, které už nutně potřebuju :D .

Zítra mě čeká 6hodin v laborkách, achjo... mám 8hodin, takže doma budu kolem 16:30 a pak se musím učit těsto :D . V pátek mě čeká pečení curkoví s Klaudi, to bude :D, v sobotu jdu na oslavu od tety a v neděli se převleču za Mikuláše a spolu se Zuzkou a Sárou půjdeme do Futura, kde budeme mít na starost 30dětí :D.. ale peníze se hodí vždycky a před Vánocema se mi ty peníze za Mikuláše budou sakra hodit ;).

Jinak za necelé 2týdny jsou Vánoce. Hurá! Těšíte se? Já moc ! I když mě mamka straší, nebo připravuje na to, že pod stromkem budu mít jen jeden dárek :D .

Inspirace na dárky... (HELP)

28. november 2011 at 20:23 | Lucy Depp ♥ |  ..TIME FOR EMOTIONS..
Každným dnem zjišťuju, že za chvíli bude náš obývák zdobit svítící stromeček, v televizi se budou hrát pohádky a na stole bude vonět bramborový salát a kapr. Ano, za chvíli budou Vánoce. Miluju ten den, kdy se už netrpělivě dívám na hodiny, kdy usednu na židli a pustím se tak rychle do jídla, abych byla u toho stromečku s dárkama.
Je 28.11 a já pořád nemám ani jeden dárek, což je pro mě trochu deprimující, když si vezmu, že moje teta už má dávno nakoupeno, zabaleno a nemusí mít žádné stresy. Po pravdě nevím, kde bere tu inspiraci na kupování dárků.

Pořád si říkám, že bych se už měla starat o ty dárky, hledat nějaké super věcičky, ale pořád se k tomu nemůžu dokopat.. zatracená školo!...
Možná mám pár nápadů, ale opravdu nevím, na kolik mě to všecko nakonec výjde. Mám schovaných 1400kč a to je ještě něco z brigády z října.. jsem spořivé dítě.
Do toho mi ještě taťka (pořád) slibuje, že mi už ty slibované peníze, které si už dávno měly hovět v mé krabici s penězi, konečně dá. Slibuje to už od 17.9.2011.

Já jen doufám, že vyberu takové dárky, které všechny potěší... jen mi prosím napište nějaké nápady, co koupit :)))


Akce- Hlučín

27. november 2011 at 17:16 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Zdravím :-*
jak se máte? Já jsem teda šíleně unavená a to mě ještě čeká přepisování celého sešitu z biologie, protože ten můj jsem někde ztratila.. achjo.. včera jsem jela k Sáře. Mamka sice nesouhlasila, abych jela v šest večer sama, tak mě hodila autem do Hlučína a pak jsem čekala, až přijede Sára.
Pak jsme si šly sednout do jedné hospody, či co to je a fajně jsme pokecaly. Kolem půlnoci jsme se šly podívat do 2.patra, kde hráli písničky a tančilo se, tak jsem si zatančila a pobavila se :P ráno jsem myslela, že snad umřu. Spala jsem totiž málo hodin a v osm jsme se Sárou musely vstát a jít na koně. Konečně jsem viděla jejího koně Charlieho. No krásný je :))
Pak jsme šly asi v devět zpátky k Sáře a ještě jsme si šly lehnout.
Na oběd pak byly závitky s knedlíkem :))

Doma jsem byla ve čtyři odpoledne, takže jsem si hned vzala notebook a začala jsem si dělat věci do školy.. teď mě čeká to přepisování biologie, tak já jdu na to.
Mějte se :))

Raději si pustím pomalé písničky než ty šíleně zremixovaný sračky.

25. november 2011 at 21:44 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Kdysi mi tyhle zremixovaný písničky nevadily, ráda jsem je poslouchala, ale poslední dobou se mi už tyhle upravený písničky nelíbí. Např. LMFAO. Mají sice dobrý písničky, ale podle mě až moc zremixovaný... raději si pustím pomalé písničky a popřemýšlím :)
Navíc, když je venku takové depresivní a hnusné počasí, tak pro mě se nejlépe, v tomhle případě, hodí čaj, horké topení a ty pomalé písničky.
Jenom dneska v 19:00 jsem šla před mojí bývalou základku zapálit svíčku, protože před pár dny zemřela jedna paní učitelka. Myslela jsem, že zkosnu. Během chvilky mě z toho mrazu začaly štípat tváře a ruky jsem měla jako kus ledu. Byla jsem tam asi jen 10minut a pak čau! šla jsem domů, uvařila jsem si čaj a je mi fajn...
Teď mi společnost dělá facebook a Delta :))

Tumblr_lurt9iii3x1r2cmb9o1_500_large

Gastro festival 2011- Fotky

25. november 2011 at 16:04 | Lucy Depp ♥ |  ..FASHION..

Gastro festival 2011

25. november 2011 at 15:55 | Lucy Depp ♥ |  ..NA TÉMA..
Dneska jsem byla s většinou mojí třídy na Gastro festivalu na Černé Louce. Měli jsme sraz v 9:00 před výstavištěm, takže jsem jela v 8:24 tramvají. Vevnitř se ještě všichni u stánků připravovali, takže až nějak kolem 10:00 se to tam začalo hrnout.. ochutnala jsem švestkové pivo, pivní salám, tvaroh, španělskou šunku, zákusek a paštiku od jednoho týpka, který nechtěl nikomu prozradit recept, ale byla šíleně dobrá!

Kolem 11:30 dojela na výstaviště i Kachen s Lee, tak jsem se seznámila s 2holkama z jejich třídy. Mám nafoceno asi 103 fotek, tak vám tady nějaké dám. Tenhle den jsem užila a příští rok tam půjdu zase :)) bylo úžasně a vám holky děkuju za skvělý den :)))

I ♥ FRIDAY

24. november 2011 at 19:56 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Už ať je 8:24, kdy budu sedět s kámoškou v tramvaji a pojedu směr Černá Louka na Gastro soutěž! O půl dvanácté tam dojede i Kachen (♥), tak se už na ni šíleně těším :PP
Včera jsem usnula v 18:00 a spala jsem až do 5:15, takže jsem si pospala 11hodin, ale teď jsem asi přespaná, protože furt zívám a zas bych šla spát.. :D. Dneska jsem ve škole chytla dost velké nervy, takže to zas bylo něco no! Ségra už má konečně adaptér k notebooku, tak už mám notebook jen pro sebe :P cha!
Doufala jsem, že se v dramu trochu odreaguju, ale moc mi to nepomohlo... bylo nás dneska asi 6, z toho pak někteří odešli dřív, tak nakonec jsem tam byla jen já a Bětka, která pak taky odešla a já tam zůstala sama :D učitelka se se mnou aspoň rozdělila o oplatek :D ještě jednou děkuji :))
Dneska má taky narozeniny jedna moje dobrá kamarádka Lee, tak tímhle bych jí ještě jednou chtěla popřát všechno nejlepší k 17tinám :P zlato, ještě rok, a budeš dospělá :))

Taky jsem po dlouhé době měla sen. A tak nádherný! Opět v něm figuroval Juan ze Skryté vášně, tak si myslím, že to bylo znamení, že se mám podívat na další díl. Kvůli škole jsem se nestíhala dívat, takže si možná stáhnu další díl :)) ááá Juan ♥ :D so sexy men :P

Střepy přináší štěstí...

22. november 2011 at 15:34 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Ahoj :-*
Jak se máte? Já jsem teda zmrzlá na kost a to jsem si už dneska vzala jak zimní bundu tak i čepku a rukavice.. stejně mám ruce ledové, o nohách ani nemluvím a celkově je mi zima... ještě čekat, až se mi nahřeje topení a pak budu spokojená :)
Dneska jsem myslela, že zmrznu i ve škole... měli jsme 3hodiny v laborkách a na každou přestávku musíme ven a čekat na chodbě... no a ze záchodů zas byla zima, tak jsem se na té chodbě klepala jako ratlík... taky jsem dneska byla moc šikovná a podařilo se mi rozbít 2 věci v laborkách... nejdřív zkumavka a pak kádinka... a reakce učitelky? :,,Příště tak moc nemíchej" :D

Poslední 2hodiny jsme měli třídní a dělali jsme pokus s pivem. Takže se pak musel udělat zásobní roztok hydroxidu sodného a při té příležitosti, kdy jsem míchala hydroxid ve vodě, se mi ta kádinka rozbila.. trochu smrad z toho byl :D . No nakonec jsme to zvládli a teď mě čekají 2protokoly...

Jinak včera byly třídní schůzky a já naštěstí nedostala výprask :D Ale nějaké výhružky už byly... např. ,,Jestli se nezačneš více učit, zakážu ti dramaťák" ... myslím, že tímhle by mě teda moc nepomohli, protože bych naštvaná a nikdy bych to nepřekousla...

Teplo, čaj a úkoly...

21. november 2011 at 15:22 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Už od rána jsem měla perfektně naplánované odpoledne- čaj a filmy... jenže ve škole jsem se dozvěděla, že musím udělat protokol a poučit se do potravinářské chemie, takže z toho mého vysněného odpoledne nakonec sešlo... naštěstí máme tento týden 2 přednášky. Ve středu jedem do cukrovaru do Opavy a v pátek na Černou Louku na gastro soutěž. Aspoň že tak no.
Dneska jsou u nás ve škole třídní schůzky... help! Sice se mnou nejsou žádné problémy, ale ty známky jsou nic moc. Musím se už fakt polepšit!!

Včera jsem překvapila sama sebe, když jsem se probudila a na mobilu byl čas 15:16. Takže jsem vstala, venku se už pomalu smrákalo, takže jsem pojedla, nachystala jsem si věci do školy a dívala jsem se na Československo má talent :P .

Celkově se teda toho moc neudálo... takže já se jdu učit, ať to mám co nejdřív za sebou :) pa :-*