Be optimistic! Everyday , every second :)
Klikni na hrníček → http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/6.gif

April 2012

Angličtinu mám radši než češtinu...

26. april 2012 at 19:54 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Myslela jsem, že angličtina je naprosto jednoduchý jazyk, protože před písemkou si pročtu slovíčka a umím je. Dneska jsme zkoušeli maturitní testy z angličtiny a z 55. otázek jsem měla 20 špatně... uspěla bych?:D

Tumblr_m2wqi7unfc1rovd3no1_500_large

Ahoooj :P
Jak se máte? Zítra je už pátek, takže jsem už myšlenkama u pátku, jak si dám pohov od školy a navíc se mi prodlouží víkend, protože v pondělí mám ředitelské volno, v úterý je státní svátek a ve středu jdeme do kina na Železnou lady (miluju Meryl Streep!) a ve středu půjdu ještě na Majáles :)) jsem zvědavá, jak budu vypadat ve čtvrtek.. :D
Dneska jsem byla s holkama z dramu v knihovně a vybíraly jsme nějakou knihu, nějaký příběh, který bychom chtěly hrát, protože 24.-27.5 pojedeme do Kopřivnice na přehlídku. To bude! Děvčata, těším se :*

Dneska jsem se probudila v 5:50. To je čas, kdy už se chystám vyjít na tramvaj, takže jsem z postele vylétla jak raketa a pak za mnou přišla mamka se slovy:,,Vypla jsem ti budík, protože tě taťka zaveze do školy" Takže jsem až po tom rychlém malování a oblékání zjistila, že mám ještě moře času :D Ve třídě nás bylo z 11 lidí 6 a pak 5, protože jedna holka odešla dříve. Výhoda byla ta, že jsme se moc neučili, haha :D

Zítra mě čeká písemka z literatury, tak já se jdu raději učit, protože jak se znám, zasekla bych se na netu i do desíti večer :)) Bye.

E.A.P - Extrémně agresivní polštář

15. april 2012 at 9:26 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
295076_356387734403612_272208196154900_944732_1226514296_n_largeAhooj :**
Moje neaktivita se projevila na návštěvnosti, takže jsem zase tu :)) Těch pár dní, co jsem tu nebyla, jsem opravdu neměla čas psát články. Našla jsem si brigádu, takže jsem včera měla první pracovní den. Náplní té brigády je prodávání pohlednic pro dětské domovy, takže jsem včera chodila od 9:00 po Masarykáči a ptala jsem se lidí na otázku:,,Dobrý den, přispějete na dětský domov?"
Polovina lidí mě poslala za Kalouskem nebo za vládou, další mi řekli, že nemají vůbec peníze, ale vykračovali si v klidu do obchodů, no a pak se našli i takoví, kteří se na těch pár vteřin zastavili a přihodili mi do kasičky peníze. Ve dvanáct jsem šla se Sári, se kterou tu birgádu dělám, na oběd. Dala jsem si čínské nudle v Lasu a pak jsme se šly podívat k Výstavišti, protože tam byla nějaká výstava, ale moc lidí tam nebylo, takže nám pak šéfka volala, ať jedem k Futuru. Tam jsme byly asi 20 minut, protože tam už vůbec nikdo nebyl a když tam náhodou šli lidi, co vystoupili z tramvaje, nikdo nepřispěl.
O půl druhé jsem měla sraz se ségrou v Karolíně, protože jsem chtěla nové boty a pojišťovna mi proplatila těch 950Kč za rovnátka. Během 10minut jsem si vybrala nádherné botky :))
Od dvou hodin jsme pak se Sári stály na mostě, co vede do Karolíny a ptaly jsme se lidí zase na tu samou otázku. Na tom mostě jsme strávily asi dvě a půl hodiny, a ikdyž foukal vítr a chvilkama pršelo, furt jsme to nevzdávaly. Nakonec, když se rozpršelo, jsme šly do Karolíny. Koupila jsem si Longera a pak jsme ještě šly do Albertu, kde jsem si koupila 2 máslové croisanty.
V 18:00 jsme měly být v kanceláři. Šéfka mi odemkla kasu, já si vysypala peníze na stůl a počítala jsem. 817Kč za celý den, a z toho 205Kč byla moje výplata... snad se mi přes týden zadaří více :))

,,Chceš dělat děvku kryse z kanálu?!" ,,Radši budu jeho děvka, než tvoje žena!"

6. april 2012 at 10:25 | Lucy Depp ♥ |  ..(NE)DOPORUČUJU..
Tumblr_lzam4aw3bm1rojauho1_500_large
Jak jsem už včera psala, šla jsem do kina na Titanic 3D. Film měl začít v 19:50, ale než film začal, byly deset minut samé reklamy, upoutávky atd... asi po 10 minutách film začal, takže jsem si nasadila 3D brýle a nechala jsem se unášet filmem, který znám už nazpaměť.
Musím říct, že jen pár scén bylo ve 3D, protože jsem si všimla, že Cameron natáčel hodně scén z boku, ale chvíli na mě padal led, když Titanic narazil do ledovce a padal na mě ve chvíli, kdy ten náraz byl ukázaný pod vodou. Pak se na mě valila voda v okamžiku, kdy Rose a Jack chtěli zachránit malého kluka, ale když ho pak našel skutečný otec, tak mu ho vyrval z ruky a běžel do místa, kde se začala valit voda. Takže jsem tak trochu na tom modrém sedadle poskočila :D

Tumblr_m1zptiudzl1r5f9igo1_500_large
Byla jsem ráda, že Titanic dávali s českým dabingem, protože jsem si myslela, že když už trailer udělali anglicky, tak to bude s titulkama, ale naštěstí byl český dabing :)) Samozřejmě scénu v autě jsem si užila nejvíc a scéna, kdy Jacka Rose spolu naposledy mluví jsem celou probrečela (ale ta paní vedle mě brečela víc :D )

Co mi ale trochu vadilo bylo to, že za ty tři hodiny nedali ani jednu přestávku, takže jsem odcházela z knia s plným močákem :D :D :D

Ale film jsem si užila a nejraději bych se na Titanic vrátila! ♥

Tvůj snoubenec, můj milenec.

5. april 2012 at 13:07 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Anim_e396b5b8-2eb9-61f4-71aa-8015420ebb68_large
Ahoooj, paka :**
Jak si užíváte volna?:)) Já zatím parádně! Skvěle jsem si pospala do desíti dopoledne, udělala jsem si perfektní snídani a před chvílí jsem si dala osvěžující koupel ! Ještě slunečné počasí by to chtělo, a bylo by to úplně perfektní!
Dopoledne jsem se dodívala na romantickou komedii Tvůj snoubenec, můj milenec. Viděla jsem to už včera ve škole, kdy jsme poslední 3 hodiny seděli ve třídě a sledovali jsme ten film, ale nedodívali jsme se do konce a mě prostě zajímalo, jak to skončí :D
Včera jsme tři hodiny uklízeli laborku, pak byla volná a pak jsme se dívali na film... fajn, ne? Docela nuda... a taky uvažuju, jestli mám jít v úterý do školy, protože máme 5 hodin a 4hodiny z toho jsou suplované... jít, nejít?

Dneska večer asi vytopím Cinestar mýma slzama, protože jdu na premiéru TITANIC 3D s kamarádkou ze třídy a jejím klukem (budu si připadat jak křen...). Sice Titanic znám nazpaměť, ale vidět ho ve 3D bude taky zážitek :D Takže si nesmím zapomenout kapesníky, ať pak z kina neodcházím s ubrečeným ksichtem :D A protože jsem od rána nějaká přecitlivělá, a poslouchám samé dojebávky, tak dneska si vážně pobrečím !

Ale ještě před tím, než v 18:30 budu sedět v tramvaji, budu dělat protokol a začnu se slohovkou na téma- Historický vývoj literatury od roku 1945 ... :/ Ať žijou úkoly!!!

Jestli se zabijeme, tak tě zabiju!!

3. april 2012 at 19:42 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Zdravím :**
Konečně jsem si udělala dvě hodiny čas a podívala jsem se na 2.část Harryho Pottera posledního dílu. Úžasné :D

Odpoledne po škole jsem se stavila do knihovny, protože jsem si řekla, že je už načase začít s povinnou četbou. Půjčila jsem si Kytici, kterou stejně znám nazpaměť :D, Dekamerona, který má naprosto sexuální hlavní stránku, a pak jsem si vypůjčila 2 další knížky, které v seznamu povinné četby nejsou.
Dneska jsem si dala úžasné pečené kuřecí křídla, mňam!. Po obědě jsem si dala čokoládového zajíce a pak jsem si pustila Harryho.

Zítra bych se nejraději na tu školu vykašlala, protože budou skoro samé suply, když se čtvrťáci z Analýzy budou připravovat na maturitu, ale budu muset jít. Osm hodin v ústavu. A co vy? Jdete na ten jeden den do školy? :D

Letos o Velikonocích, které vůbec neslavím, jsem chtěla jet někam na výlet, ale protože má mamka problémy s nohou a ségra je na brigádě, tak asi budu doma dělat společnost mamce... máte už nějaké plány na Velikonoce? :)