Be optimistic! Everyday , every second :)
Klikni na hrníček → http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/6.gif

May 2012

Máme doma lva!

27. may 2012 at 18:40 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Zdravím :*
Jak se máte? Já se mám suprově, když si nevzpomenu na to, že zítra mi zase začne vstávání v 5:15 ráno do školy, ale drží mě při životě myšlenka, že 15.6 mi končí škola, ale taky mi začně praxe achjo...

Jak jste si užili víkend? Já parádně! V pátek jsem šla po delší době na stodolní a kdyby kamarádkám někdo neukradl peněženky, tak by to byla ta nejlepší stodolní!!! Domů jsem dojela s Klaudi v pět ráno. Rekord :D :D Další den jsme spolu jely do Poruby, kde měla být kapela Fíha. Strašně se mi líbí ten kytarista :D No a s Klaudi jsme se hecly a řekly jsme si, že si vezmem podpatky. Tak Klaudi si vzala svoje černé lesklé boty na cca 10cm podpatku a já si půjčila od ségry takové béžově, které mají podpatek vysoký 10cm, možná víc, možná méně. No nechtějte vědět, jak jsem trpěla :D
V Porubě jsme byly asi dvě hodiny a pak jsme jely domů. Včera jsem spala u Klaudi, tak jsme zkoukly film Dívčí parta a šly jsme spát.

Dneska jsme jely s Klaudiiným taťkou a jejím ségrou na jejich zahradu. Klaudie mi říkala, že se mám dívat na jeden barák, kde chovají lva! Projeli jsme kolem toho baráku s obrovskou klecí, ale lva jsme neviděly, tak jsme dojeli na zahradu, chvíly jsme se opalovaly a pak jsme se šly projít. Řekly jsme si, že se půjdem podívat na toho lva. Došly jsme k tomu baráku a viděly jsme ho! Tak nádherný, velký, statný lev! Bože, zamilovala jsme se! Ale zase ho lituju. Nemá žádnou volnost, prostě je v kleci. Ale je krásný!!! No, řekněte sami :)))


Více v celém článku :P

Den proti rakovině a pohlednice pro děti.

16. may 2012 at 20:04 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Tumblr_m44j18qckn1qbq34go1_500_largeAhooj :*
Jak se máte? Já se před pár minutami vrátila domů z brigády. Dneska jsem dělala od tří odpoledne v centru, takže nám všechny zákazníky brali lidi s kytičkama na Den proti rakovině :D Ale nebudu si stěžovat, v kase jsem měla 1095kč :)

Dneska jsme měli ve škole celý den přednášku o medu. Tak jsme šli jen na čeják, psali jsme diktát a pak zas pokračko přednášky. Poslední dvě hodiny jsme měli tělák a šli jsme na kola. Já byla celou dobou poslední. Jedu si a jedu a najednu nikde nikdo. Všichni mi ujeli a já zůstala sama někde v lese. Tak jsem rozmýšlela, jestli jet doprava, nebo rovně. Do toho jsem ztratila v tom lese náušnici. Vybrala jsem si cestu rovně a naštěstí jsem se nemýlila. No řeknu vám, že jsem byla ráda, když jsem to kolo hodila do zpátky do školy. Nenávidím kolo :D Po škole jsem se stavila za mamkou do práce, takže mi ohřála jídlo a dala mi zákusek a pak jsem valila do centra. Myslela jsem, že zkosnu, protože foukal tak studený vítr a bylo hnusně, ale byla sranda :))

Teď už mi za chvíli bude hrát První krok, takže já se uvelebím k televizi s čerstvě upečenými kuřecími křídly, čajem a film může začít. Bye :*

Galaxy a pořád dokola ta samá písnička...

14. may 2012 at 22:14 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Stronger-than-you-think_large
Zdravím :*
Opět jsem nedodržela svůj slib, že půjdu spát dneska brzo, protože jsem včera usnula ve 23:30, takže nejsem vůbec vyspaná. :D Dneska jsme měli mít 8 hodin, no nakonec jsme měli 7 hodin, protože naše učitelka z občanky, kterou jsme měli mít osmou hodinu, nám řekla, že občanku budeme mít o volné.
Po škole jsem jela se Sári do Hlučína kvůli praxe. Samozřejmě tam vedoucí nebyl a bude tam ve středu, takže paráda no. Jsem zvědavá, kdy tam zajdu, protože mám zítra, ve středu, v pátek a sobotu brigádu. Asi tam budu muset zavolat :// . Nechci mít 4 týdny praxi...

Dneska odpoledne jsem si zkoušela udělat galaxy nails, takže zítra se těšte na fotky. Sice to moc galaxy nevypadá, ale za pokus to stálo, haha. Sice mi ztvrdla houbička, kterou jsem lak nanášela, ale nevadí :D

PS: Zmizel mi ze spodní lišty čas. Nevíte, jak si ho tam dám zpátky? :D Je to trapné, když se tam podívám a je tam prázdné místo :D

PPS: Posuňte někdo čas na příští pátek. To už budu s úžasnýma lidma v Kopřivnici hrát divadlo a budeme mít dýmku, oujé :)

Ode dneška začínám šetřit!

13. may 2012 at 17:11 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
403407_380798848622547_100000773059872_993208_372483870_n_largeZdravím :*
Konečně jsem se dostala taky k blogu, protože mi teď většinu dne zabírá škola + brigáda. Ale nebudu si stěžovat, protože mám alespoň vlastní peníze :) Včera jsem jela s kamarádkou na výjezd. Když jsem ráno vycházela, bylo 22 stupňů, tak jsem to neřešila a vzala jsem si legíny, kraťasy, triko a mikinu. Než jsme dojely do Krnova, začalo v Opavě pršet, takže jsme s Luckou byly rády, že jsme prodávaly v Albertu a ne venku. Za ten celý den jsem měla v kase 1741 kč (asi) a ve tři odpoledne, kdy v Albertu nebyla ani noha, jsme se sebraly a jely jsme do Ostravy. U firmy jsme byly o půl šesté, takže jsme ještě půl hodiny čekaly na šéfku, ale musím uznat, že ten den byla sranda.
Po vyúčtování jsme si šli všichni sednout do Eura, takže zase kopec srandy. Doma jsem byla kolem desíti večer :D

Dneska jsem jela se ségrou k babičce na oběd, takže jsem přejezená z toho masa a pak z chlebíčků a zmrzliny s jahodama... fůů :D
Taky se už těšíte na letní prázdniny jako já? :)

TY jsi silný bojovník, ale ještě to o sobě nevíš!

1. may 2012 at 21:05 | Lucy Depp ♥ |  ..DENÍČEK..
Zdravím :**
Jak jste si užili ředitelské volno, pokud jste nějaké měli? Já ho měla a užila jsem si ho parádně. U Sáry se každý rok staví Májka, takže jsem tam nemohla chybět spolu se Zuzkou, jejím klukem, dalšíma kámošema a se šéfkou z brigády. Koupila jsem si takový jahodový likér, něco jako Amundsen jahoda, akorát trochu sladší. Jeli jsme busem v 19:55 a o půl deváté jsme už byli na místě.
Kdybych měla napsat, co se vše stalo, co jsem prožívala, byla bych tu hodně dlouho. Kdybych měla tímto článkem poděkovat osobě, která mi celý večer pomáhala, chápala mě a byla tam pro mě, byla bych tu donekonečna.
Takže vám napíšu aspoň úryvky z Májky :))
Když jsem šla za DJ, aby zahrál píseň na přání, kterou ani nezahrál, tak jsem se při cestě zpět srazila s jednou holkou a parádně jsem si odřela kalhoty a mám rozbité koleno. Když jsem dokulhala ke stolu, šéfka vzala automaticky vodku a začala mi ji lít na koleno.
Zjistila jsem, že nejkrásnější místo bylo nahoře na kopci.
Nejlepší uzená žebra se jí při menší opilosti.
A to bych nebyla já a Sára, abychom jako poslední neodcházely z Májky. (přišly jsme ve 4 ráno)...

Doteď musím myslet na všechno, co se stalo... a nikdy nezapomenu na tu osobu, která mi tak moc pomáhala. Na světě je jen pár tak úžasných lidí... DĚKUJU! :)